Telefonní číslo
+420 777 11 56 56
Otevírací doba
08:00 - 18:00

Odstranění kožních výrůstků

4001800

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Máte na těle či obličeji nevzhledné kožní útvary, které Vás esteticky či zdravotně trápí? Překáží Vám a chcete se jich bezbolestně zbavit? Můžete navštívit jakoukoliv naší pobočku v ČR, kde Vám výrůstky odstraníme pomocí moderní technologie – kryochirurgického pera Cryopenu. Bez bolesti, bez poškození okolní tkáně, bez ohledu na velikost či tvar léze. Ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu ani následnou léčbu.
Příklady kosmetických kožních výrůstků, které odstraňujeme:
bradavicefibromyangiomypigmentové névyseborhoické verukysolární lentigokondylomatadalší benigní léze
Moderní technologické řešení kryoterapie
Kryochirugické pero Cryopen pomocí Mikro-proudu kryogenu (N2O) o teplotě -89°C míří pod vysokým tlakem přesně na lézi, kterou chceme odstranit. Díky tenkému proudu kryogenu lze na lézi mířit přesně na 1 mm a tím dokážeme odstranit i velmi malé útvary bez poškození okolní tkáně a bez rizika vzniku jizev.
Výhody použití CryoPenu:bezbolestné odstranění benigních lézí – vhodné i pro dětirychlý a jednoduchý zákrok – útvar ve velikosti 2 mm odstraníme za 10 sekundextrémně přesný zákrok – maximální kontrola nad ošetřenímminimální riziko vzniku jizev po odstraněníjednorázová aplikace