Telefonní číslo
+420 601 00 98 98
Otevírací doba
08:00 - 18:00

Služby

Úprava a barvení obočí s možností barvení řas

Důležitým bodem kompletní kosmetické péče je tvar a úprava očního okolí – obočí a řas. Tvarem a barvou obočí a řas lze vtisknout obličeji nenapodobitelný výraz. Prostřednictvím tvaru a barvy obočí lze lehce zvýraznit oči, nebo naopak upoutat pozornost jiným směrem.

Úprava obočí spočívá ve vytvarování obočí do ideálního tvaru odstraněním chloupků, které rostou mimo požadovaný tvar, a úpravou jejich délky, případně hustoty.

Aby obočí vypadalo co nejpřirozeněji, je dobré zužovat jej co nejméně. U extrémně širokého obočí je třeba přebytečné chloupky vytrhávat jen zespodu, nikdy seshora nad obočím.

Bez určité šikovnosti a praxe je náročné tvarovat obočí v domácích podmínkách bez zkušeností. Výsledný efekt nemusí být přirozený, např. každé obočí jiné tvarem, velikostí. Při přílišném vytrhávání chloupků můžete poničit jejich kořínky a už nenarostou.

V našem centru používáme barvy španělské značky Thuya. Barvení řas je možné použít ke zvýraznění očí, v případě vlastního světlého odstínu. Opět je zde jistá časová úspora, kdy barva vydrží až 3 týdny na rozdíl od řasenky.