Telefonní číslo
+420 601 00 98 98
Otevírací doba
08:00 - 18:00

Masáže 1 hod

Sleva

600 500

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž je velice populární kosmetickou metodou, která umožňuje odstranění celulitidy a je velice důležitou a uznávanou léčebnou metodou, kterou lze využít při léčení chronických otoků. Masáž podporuje odstranění metabolického odpadu. Lymfatický systém je jedním z prostředků přenášejících tento odpad, čímž pomáhá udržet tělo zdravé. Nadbytečná tekutina nebo následky zranění jsou filtrovány skrze mízní kanálky a uzliny, což napomáhá tělu k uzdravení, nebo rychlejšímu zotavení.

Klasická masáž

Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, v střebávání výronů a otoku a v neposlední řadě zlepšuje výživu tkání a odstraňuje bolest.

Anticelulitidní (Vakuová) masáž

Anticelulitidní masáž je jednou z mála účinných metod v boji a prevenci proti pomerančové kůži. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Anticelulitidní masáž rozpouští tukové buňky, ovlivňuje krevní oběh i stimuluje podkožní tukové struktury. Při této masáži se působí na hlouběji uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy.

Staroslovanská masáž břicha (Masáž orgánů dutiny břišní)

Je jednou z nejstarších technik, která má své kořeny v starodávných dobách, kdy naši předkové – Slované – věděli, jak si pomoci a v každé rodině měli své bylinkáře a léčitele. Téměř zapomenuté techniky získaly nový život ve spojeni s nejnovějšími objevy medicíny v oblasti fyziologie a mikrobiologie.

K čemu je potřebná masáž břicha?

Většina zdravotních problémů souvisí s žilní a lymfatickou stagnací v břišní oblasti. Žilní stagnace nastává tam, kde krev stojí v drobných cévách, v důsledku čeho se tkáň v těchto místech stává hutnější a tvrdší na pohmat. V takovém prostředí vznikají cysty a novotvary.

Masáž břicha pracuje současně se všemi orgány, zlepšuje jejich vlastní prokrvení a lymfatický tok. Řeší mnoho problémů, bez použití léků. Po několika seancích práce s břichem se dá obnovit cirkulace tekutin, se vším ostatním si organismus poradí sám. Tělo je silný seberegulující systém!
Prohmatejte si své břicho, nic by to tam nemělo bolet. Pokud bolí, to znamená, že je přítomná stagnace tekutin. Nelokalizovaná bolest ve svalech končetin či na zádech pravděpodobně bude také způsobena následkem nahromaděni lymfy a žilné krve v těchto místech.
Indikaceotoky končetinnadváhašpatná průchodnost střevdiabetesptóza břišních orgánůinkontinencedušnostproblémy s myšlením a usínáním atd.

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie je velmi jemná manuální technika, která skrze práci s kraniosakrálním systémem ovlivňuje stav celého organismu jako celku. Kraniosakrální systém dostal označení dle svých hlavních částí: cranium = lebka, sacrum = křížová kost. Během terapie dochází k velmi hlubokému uvolnění těla srovnatelnému s meditací a to je okamžik, kdy je organismu umožněno aktivovat sebeúzdravné mechanismy. Kraniosakrální terapie vylaďuje rytmus, který pulzuje hluboko uvnitř vašeho fyziologického systému. Podstatou kraniosakrální terapie je tedy návrat k celistvé rovnováze organismu a tím ke svému přirozenému stavu, zdraví. Je vhodná pro dospělé, děti i těhotné ženy. Tato metoda zahrnuje práci na lebce, trupu i končetinách a je nesmírně příjemná.

Kraniosakrální terapie pomáhá například při:
bolestech a potížích nejrůznějšího původu dospělých i dětípotížích spojených s nervovým systémem, mrtvění končetin apod.potížích psychosomatického původubolestech kloubů a páteře (např: artróza, skolióza, výhřezy plotének, ústřel, atd.)bolestech hlavy bez medicínsky zjištěné příčiny, migrénydýchacích potížích, astmatu, alergiích bez prokázané příčinypooperačních bolestech blíže nezjištěných příčindetoxikuje, harmonizujePMS, hormonální poruchy, noční pomočováníporuchách rovnováhy a koordinace pohybů, závratích, křečích, ticíchrůzných poruchách zraku, sluchu, které se nelepší klasickou léčboupotížích způsobených utlačením nervů nebo špatným prokrvením některé části mozku včetně následků mozkových příhod (pozor, terapie může být zahájena až po několika měsících po rekonvalescenci z mozkové příhody! – viz kontraindikace)vysokém/nízkém krevním tlakuporuchách učení, koncentrace, hyperaktivitěproblémech s otěhotněním, impotencev těhotenstvízpracování porodního traumatupodpoře léčby závislostíposílení celkové imunity a vitality organizmustres, chronické únava, nespavost

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny můžeme zařadit do skupiny tlakové, bodové a liniové masáže. V nichž se používá tlak různých částí těla, nebo předmětů. V našem případě to jsou lávové kameny. Tato technika masáže pochází z Havajských ostrovů a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty.
Při masáži horkými kameny se používají nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo, uvolňují některé anionty kovů, ale zároveň mají jakou si sílu, která dokáže odstraňovat bolest a negativní energii. Velice stimulující je používat současně s kameny aromatický přírodní olej. Teplo, které vychází z vulkanických kamenů a speciální masáž dokonale uvolní tělo, uklidní mysl a zbaví vás stresu a napětí.
Účinky masážestimulace krevního oběhu a lymfatického systémuprohřátíhluboká relaxace a harmonizace tělacelková detoxikace organismu a obnovení toku energie v těle

Masážní baňkování

Masážní baňkování patří k uznávaným starověkým čínským metodám. Masážním baňkováním můžeme masírovat záda, šíji, nohy a meridiány. Při masáži zad se baňky nejprve aplikují v oblasti křížokyčelního skloubení a nechávají se působit 5 – 10 minut, poté se krouživými pohyby promasíruje celá tato oblast. Masér tímto způsobem pokračuje vzhůru podél páteře až k šíji.
Účinky baňkováníbaňkování má vliv na kůžizrychluje tkáňový metabolismusaktivuje funkci krevních cév ve svalechbaňkováním lze léčit kloubní onemocněníbaňkováním lze léčit plicní potíže

Medová masáž

Medová masáž je unikátní technika, při které dochází pomocí působení včelího medu a speciálních masážních hmatů k odstraňování toxinů, které lidské tělo nahromadilo ve svých tkáních. Nanesený med se speciálními hmaty roztírá a tělo masíruje. Tímto způsobem jsou z těla vysávány choroboplodné zárodky a toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních, také se vyčistí zanesené póry a pokožka se prokrví. Medová masáž je účinná k oživení organismu, který je vyčerpaný stresem a nezdravým životním stylem. Pomáhá při bolestech hlavy, nespavosti, trávícími obtížemi, ale je vhodná i u lidí, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem. Díky vysokému podílu příznivých složek, které med obsahuje, se pravidelnou medovou masáží regenerují vnitřní orgány lidského těla a člověk se po kvalitní masáži cítí příjemně, uvolněně a mírně unaven.

Sportovní masáž

Sportovní masáž je příprava těla k podávání sportovních výkonů u amatérských i vrcholových sportovců. Je významná a regenerativní i po sportovním výkonu, ale zároveň její účinky předchází vzniku trvalého poškození organismu. Masáž je zaměřena na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Dokáže účinně pomoci k rychlé úlevě svalů a uvolnění kůže. Zároveň stimuluje lokální lymfatické dráhy, které odplavují odpadní látky a kyselinu mléčnou ze svalů. Sportovní masáž stimuluje prokrvení těla a tím přívod kyslíku a živin do tkání, pomáhá odstranit zplodiny látkové výměny, ovlivňuje svalové napětí a kloubní pohyblivost, kladně působí na nervový systém a na psychiku.