fbpx

Hydrolifting obličeje PROFHILO

Hydrolifting obličele, krku, dekoltu a hřbetu rukou PROFHILO®

Hydrolifting je metoda vypnutí pleti přímou aplikací kyseliny hyaluronové s mimořádnou hydratační kapacitou, kterou tak nahrazuje její postupnou ztrátu. Pro zastavení stárnutí pokožky je nezbytné dodání látek, které kůže s věkem ztrácí a které potlačují její ochabnutí.

Postup zákroku Kyselina hyaluronová s glycerolem (či manitolem) se rovnoměrně aplikuje ultratenkou jehlou do pokožky obličeje. Tato látka během krátké doby zlepší kvalitu pleti díky rychlé rehydrataci, obnovení elasticity kůže a chrání proti působení volných radikálů. Zákrok je vhodný okolo třicátého roku věku. Kdy má optimální preventivní anti-aging efekt a zamezí rozvoji příznaků stárnutí – vrásek, ztrátě jasu, tonu, pružnosti a pevnosti. S přibývajícím věkem se snižuje hydratační kapacita a je pak výhodné naplno využívat „liftingového“ efektu omlazení aplikací kyseliny hyaluronové.

Aplikace trvá cca 30 minut, těsně po zákroku je pokožka zarůžovělá, lehce oteklá a mohou na ní být patrny drobné tečky po vpiších v závislosti na citlivosti kůže. Po zákroku je možné na pleť aplikovat make-up a pokračovat v denních aktivitách.

Následující ošetření je doporučeno s odstupem 2–4 týdnů. Udržovací péče je vhodná každých 3–6 měsíců. Pro aplikaci je vhodný mimo obličeje také krk, dekolt a hřbety rukou.

Profhilo® je čistá hyaluronová kyselina určená ke zlepšení vlastností kůže, např. elasticity. Nejedná se o filler zvětšující objem kůže a podkoží, nejedná se ani o mezoterapii. Nejlépe by se dal nazvat jako SuperSkinBooster, který výborně zvyšuje hydrataci a spouští produkci kolagenu a elastinu a tím zlepšuje kvalitu kůže, tento efekt lze nazvat bioremodelace. Při tomto procesu (kdy tvorbou kolagenu a elastinu dochází k omlazení kůže) se díky zlepšení mechanických vlastností úspěšně odstraňují již vzniklé vrásky a působí rovněž jako prevence vzniku vrásek nových. Dochází tedy k regeneraci kůže, doplňuje se stárnutím způsobená ztrátu elasticity a objemu kůže i podkoží a tím se řeší příčina vrásek. Na rozdíl od mechanicky působících fillerů, které již vzniklé vrásky pouze vyplňují. Velmi vysoká dávka 64mg HA v jednom 2ml balení Profhilo® (množství vhodné pro ošetření jedné krajiny) zajistí významnou hydrataci a vypnutí, tzv. Hydrolift.