fbpx

Kosmetické procedury

Veškeré kosmetické procedury jsou na základě enzymatických systémů !
Při ošetření jsou využívány léčebné luxusní prostředky od firmy DMK Danné Montague-King, pro jejichž tvorbu se používají přírodní rostlinné látky, které působí podobně, jako tělu vlastní látky.
Následujíci léčebné procedury jsou určeny pro ty, které opravdu zajímá výsledek!

Léčebné postupy jsou indikovány u následujících stavů: narušení AKNÉ , ROZŠÍŘENÉ PORY , JIZVY , PIGMETNACE , KUPEROZA , PORUCHY CÉVNÍHO SYSTÉMU , ROSACEA, MILIUMY , STÁRNUTÍ A PŘEDČASNÉ STÁRNUTÍ POKOŽKY.

DANNÉ ENZYMOTERAPIE
Enzymatické připravky Danné obsahují unikátní skupinu enzymů – přenašečů informace. Tato speciální forma terapie využívá
mechanizmus enzymatické hydrolýzy, odstraňuje škodliviny a nečistoty jak z povrchu, tak i zevnitř buněk pokožky , stimuluje lymfatický a cévní systém , obnovuje výživu a okysličování pokožky, které je nezbytné k proliferaci nových buněk.
Enzymoterapie stimuluje novotvorbu kolagenu o tím obnovuje strukturu pokožky.
Enzymoterapie v kombinaci s dalšími produkty Danné si poradí s jakoukoliv patologií.
ENZYMOTERAPIE a AKNÉ

Terapie se používá k léčbě AKNÉ a zánětlivých projevů akné. Odstraňuje papuly , komedony , očišt´uje vývody mazových žláz od bakterií a zrohovatělých buněk. Reguluje stav pokožky a pomáhá předcházet vzniku těžších forem akné.
Plus enzymoterapie má myostimulace pleti! Zvyšuje tonus ,revitalizuje a zpevnuje pokožku obličeje.

ENZYMATICKÁ MYOSTIMULACE – L I F T I N G
Miostimulační enzymoterapie Danné zvyšuje tonus ,revitalizuje a zpevňuje pokožku obličeje, krku, těla. Výsledek je patrný již po první proceduře. Bleskový LIFTING ,tato metoda zaručuje okamžitý výsledek, díky tomu vypadá pokožka perfektně už po první aplikaci. Výchozí procedurou je použití enzymoterapie a trénink mimických svalů obličeje, potom následuje transdermální vyživující péče. Pomoci Hydrophilic Creme uzavíráme výživné látky v pokožce, to jí dodává potřebnou hydrataci , udržuje maximální množství vláhy a zaručuje optimální podmínky pro správnou funkci.

DANNÉ MELANOPLEX – HYPERPIGMENTACE
Danné melanoplex systém je určen pro normalizaci syntézu melaninu. Přípravky Danné zahrnuje rostlinné složky, které způsobují značný útlum syntézu melaninu a zesvětlují melasmata , chloasmata, pihy, pigmentaci způsobenou sluněním. Melaponex systém navrací pokožce zdravé zbarvení. Jsou k dispozici různé programy pro představitelé všech ras a fototypů.