fbpx

Medicínská pedikúra

Pedikúra patří k základní péči o tělo, a to už po několik století.

Dělí se na suchou, mokrou a kombinovanou, ale naše centrum nabízí úplnou novinku a to je pedikúra

Medi – Pedi, která využívá procesu alkalického peelingu. Jedná se totiž o proceduru při které se používají speciální přípravky, které velmi šetrně a jemně odstraňují povrchové kožní buňky, mozoly, otlaky a ztvrdlou kůži v oblasti pat a kotníků.

Medi – Pedi je výborným pomocníkem i při léčbě nevzhledných a bolavých kuřích ok či plísních nohou, které mohou postihnout každého, rychle se zvětšují a úporně se postižených míst drží.

Potěšujícím faktorem je, že metoda Medi – Pedi je mnohem bezpečnější než klasická pedikúra, která využívá mechanického seřezávání a oškrabování kůže za pomocí ostrých nástrojů, kdy může dojít ke snadnému poškození povrchu chodidel. Tato metoda je zvláště vhodná pro lidi, kteří jsou onemocnění cukrovkou, jelikož se nepodstupuje riziku poranění kůže a tím dlouhodobému krvácení a následnému hojení.

Naše zkušenosti ukazují, že lidem vadí lechtání při přístrojové pedikúře, což ale nehrozí u Medi – Pedi, protože celé ošetření je ná bázy krémů, je aplikováno rukama pedikérky a pacient si může užívat příjemnou masáž chodidel po dobu jedné hodiny.