fbpx

Plazmalifting

Plazmaterapie zpomaluje stárnutí pokožky a restartuje omlazovací procesy pomocí vlastní plazmy s koncentrovanými krevními destičkami.

Růstové faktory v plazmě aktivují kožní buňky a kolagen. Pokožka se zpevní a je odolnější.

Metoda Plazmaliftingu spočívá v aktivaci kožních buněk na základě aplikace vlastní plazmy.

Plazma obsahuje jedinečnou kombinaci vysoce účinných látek – růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky. Po jejím vpravení dnbsp;pokožky restartuje aktivitu buněk a kolagenu a zároveň regeneruje buňky poškozené. Fungují jako „stavební materiál“ při „opravách“ buněk.

Čím se liší metoda plazmaterapie RegenPlazmou ACR od klasického plazmaliftingu

V obou případech je plazma získávána z vlastní krve pacienta. S pomocí švýcarské technologie RegenPlazma ACR však zůstává až 90% trombocytů aktivních, zatímco u jiného plazmaliftingu se jich podaří zachovat v aktivní formě pouze 40%. Jelikož pro růst buněk je důležitý právě vysoký obsah aktivních trombocytů v plazmě, výsledky plazmaterapie pomocí RegenPlazmy ACR jsou intenzivní a dlouhodobé.

Procedura by se měla aplikovat ve dvou až třech dávkách, v intervalu od 14 do 20 dnů mezi jednotlivými sezeními. Pokud se tento postup dodrží, výsledek je vidět po 2 – 3 týdnech a přetrvá 8 – 12 měsíců v závislosti na typu pleti, stavu kůže a životním stylu.

Metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie, nejlepších výsledků (zejména preventivních) je možné dosáhnout u skupiny ve věku 35-40 let, s drobnými povady obličeje či jemnými vráskami. Výhodou je rychlé hojení, bez nežádoucí reakce, která může nastat u běžných farmaceuticky vyráběných látek. Snadná, bezpečná příprava a komfortní rychlá aplikace jsou bezesporu jasnou výhodou pro klienta.

POSTUP OŠETŘENÍ (ZÁKROKU)

-Zákrok je díky použití vlastní krve maximálně bezpečný, celý proces od odběru po zpracování krevní plazmy probíhá přímo v ordinaci, přičemž se odebírá 8-16 ml krve v závislosti na množství plazmy potřebné k ošetření.

-Ambulantní ošetření trvá 30-60 minut podle velikosti ošetřované oblasti. Nejprve se odebere krev pacienta do speciálního setu, pomocí centrifugy se oddělí krevní plazma. Obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, které pokožku regenerují a startují tak procesy omlazení zcela přirozenou cestou

-Poté lékařka upravenou plazmu šetrně jemnou jehlou nebo kanylami (podle rozsahu a místa ošetření) aplikuje do kůže

-Před ošetřením je lokálně aplikován anestetický znecitlivující krém, vpichy jsou tak minimálně bolestivé