fbpx

Pozvednutí kontur a korekce vrásek s RADIESSE

Liftingovou výplň Radiesse lze účinně aplikovat do hlubokých vrásek pro jejich redukci a zpevnění kontur. Vysoce kvalitní složky přípravku (v gelu obsažené částečky calcia CaHa hydroxyapatit stimulují produkci kolagenu, pokožka se zpevňuje a získává ztracenou elasticitu, a to dlouhodobě.

Zdravá a mladá kůže obsahuje kolagen, který je klíčem k mladistvému vzhledu, dodává jí pružnost a objem. V rámci procesu stárnutí se postupně rozpadá, což vede ke snížení elastinových vláken v dermis, a tím ke stárnutí pokožky a tvorbě vrásek. Linie kolem úsměvu vytvářejí tzv. nasolabiální záhyby, pleť ztrácí přirozenou hydrataci a elastičnost, původní kontury se vytrácejí.

Výplní lze upravit jednotlivé části obličeje nebo provést jeho celkový lifting s účinkem až 12 měsíců. Vždy na základě individuálních potřeb pleti:

-Liftingový efekt a zlepšení kvality pokožky po ošetření Radiesse

-Konturování dolního obrysu čelisti, omlazení a zlepšení kvality pokožky

-Doplnění objemu na rukou pomocí Radiesse

Radiesse® je šetrně injekčně vpraven lékařem do pokožky, obvykle v malých množstvích s velmi jemnou jehlou. Kromě účinku okamžitého plnění, stimulují vysoce kvalitní přísady přípravku přirozenou syntézu kolagenu v pokožce. Díky své přirozené metodě se Radiesse® stále více stává oblíbeným výplňovým přípravkem dermatologů, plastických chirurgů i estetických lékařů. Ošetření trvá kolem 30–45 minut. Ojedinělé jemné zarudnutí po ošetření po několika dnech vymizí.