fbpx

RADIOFREKVENCE TriPollar – Regen

Estetická technika, která používá radiofrekvenci k zahřátí a stimulaci podkožního kolagenu pro zpevňující a regenerující účinky. Také napomáhá tvorbě nového kolagenu a elastinu.

Je vhodná pro vypnutí vrásek, povislé kůže, zjemnění strií, redukce celulitidy a mnoho dalšího.

Tyto procedury jsou zcela bezbolestné, příjemně hřejí a výsledky jsou vidět hned po první návštěvě.

Dá se použít na každý typ kůže. Účinky regenerace kolagenu a odbourání tuku jsou klinicky prokázány. Je to neinvazivní metoda pro vypínaní pokožky, remodelaci kontur těla i obličeje.

Vyhlazení, zpevnění a regenerace kolagenu pokožky bez jakýchkoli injekcí, chirurgických zákroků či nutnosti rekonvalescence nebyly nikdy snazší a rychlejší.

Radiofrekvence patří v oblasti neinvazivní estetické medicíny mezi jednu z nejpoužívanějších technologií. Bezbolestný lifting pleti bez nutnosti proniknout invazivní metodou pod kůži. Aplikační hlavice kosmetického přístroje generuje radiofrekvenční vlny. Radiofrekvenční vlny mají zcela specifickou frekvenci a výkon. Hodnoty jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily ve vymezené lokalitě tepelný gradient, který významně ovlivňuje procesy ve vrstvě dermis.

Takto dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových a elastických vláken a elastinu. Radiofrekvence má vynikající schopnost proniknout přes svrchní vrstvu kůže (epidermis) do vrstvy dermis, kde se nachází kolagenní a elastická vlákna. Při ošetření pleti se používá čirý vodivý gel, který zvyšuje vodivost. Ošetření je časově nenáročné, naprosto bezpečné bezjakýchkoliv nepříjemných pocitů.

Viditelné změny se objevují již po prvním ošetření. Nicméně, pro dosažení požadovaného efektu je třeba sezení v pravidelných intervalech opakovat. Počet radiofrekvenčních ošetření závisí na velikosti ošetřované oblasti, věku klienta a na struktuře tkáně. Na obličej a dekolt se doporučuje minimálně 8 sezení a na tělo alespoň 6 sezení. Pro udržení dosaženého výsledku se doporučují preventivní ošetření každých 30 dní.

Zákrok je ambulatní, neinvazivní, bezpečný a naprosto bezbolestný

-je variantou liposukce – operace na odstranění tukových rezerv
-tvaruje tělo a zmenšuje obvod na místech, kde má dispozice k ukládání tuků
-redukce uloženého tuku
-redukce obvodu částí těla
-zlepšení vzhledu pokožky zasažené celulitidou
-modelování obličeje
-redukce jemných záhybů a vrásek
-zpevnění pokožky
-zlepšení textury pokožky dekoltu a rukou
-redukce strijí
-redukce dvojité brady
Radiofrekvence je vhodná pro všechny tělesné partie, na povadlé oblasti na krku a obličeji, na ochablou kůži na břiše,
pažích a stehnech a na místech na nichž se objevuje celulitida.